Ціни на нафту суттєво підвищились через провокації Саудівської Аравії та Ірану.

  • 20.05.2024 09:30
  • 1 хвилина читання
Ціни на нафту суттєво підвищились через провокації Саудівської Аравії та Ірану.

Вартість нафти зазнала змін.

У понеділок, 20 травня, ціна на нафту Brent зросла на 41 цент або 0,5%. Ціна сировини становить 84,39 долара за барель. Навіть до цього нафта досягла максимуму з 10 травня - 84,43 долара за барель.

Також слід зазначити, що Байден поставив ультиматум китайській криптофермі через американську ядерну зброю.

Нафта WTI подорожчала на 23 центи до 80,29 долара за барель. Раніше ціна американської нафти досягла свого максимального значення з 1 травня - 80,35 долара за барель. Контракти на американську нафту торгуються на рівні 79,20 долара за барель, за даними Reuters.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", (function(event){ if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== 'undefined'){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]){ for (var i=0; i

За даними Bloomberg, ціни на нафту завершили торговельну сесію на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються за 84,04 долара за барель (+ 0,07%)
  • Ф'ючерси на нафту марки WTI торгуються по ціні 79,99 долара за барель (-0,09%).

Головні чинники, що впливають на ринок

Ціна на нафту різко зросла на початку тижня через політичну нестабільність у країнах, які мають велике значення для виробництва нафти. Новини з Ірану про загибель президента Ібрагіма Раїсі у авіакатастрофі і скасування кронпринцом Саудівської Аравії поїздки до Японії через проблеми зі здоров'ям короля також вплинули на зростання цін на чорного золото.