Головний конкурент біткоїна стрімко зростає у вартості на фоні важливих сигналів з США.

  • 23.05.2024 13:45
  • 1 хвилина читання
Головний конкурент біткоїна стрімко зростає у вартості на фоні важливих сигналів з США.

Комісія з цінних паперів та бірж США розпочала розгляд форми S-1 у заявах на реєстрацію спотових Ethereum-ETF. Нагадаємо, що на початку року американський регулятор схвалив спотові біткойн-ETF.

Ціна Ethereum швидко зростає на ринку.

Джерела повідомляють, що насправді все лише починається. Крім того, відзначають, що є відчуття, ніби відділ управління інвестиціями був дещо захоплений несподіваною зміною настроїв. Водночас додають, що вони не очікують на зупинку прогресу в процесі створення спотових Ethereum-ETF, але, одночасно, залишаються обережними.

На фоні новин Ethereum почав зростати в ціні. Курс криптовалюти під час торгів у четвер, 23 травня, спочатку перетнув позначку на рівні 3800 доларів за одиницю, а потім – на 3900 доларів за штуку, згідно з даними CoinMarketCap. Для порівняння, історичний максимум для Ethereum складає трохи більше за 4878 доларів за одиницю.

!функція(){"строгий режим";вікно.addEventListener("повідомлення",(функція(а){якщо(void 0!==а.data["datawrapper-height"]){var е=document.querySelectorAll("iframe");for(змінна т у а.data["datawrapper-height"])for(var р=0;р

На той час, коли був створений цей матеріал, Ethereum коштував 3860 доларів за монету. Ринкова капіталізація криптовалюти складала 464,55 мільярда доларів. Протягом останніх 24 годин ціна монети зросла на 4,21%. З початку року курс Ethereum збільшився на 71,48%, повідомляє MarketWatch.