Ілон Маск на декілька годин не був найбагатшою людиною на планеті: хто є його основним конкурентом.

  • 29.01.2024 21:30
  • 2 хвилини читання
Ілон Маск на декілька годин не був найбагатшою людиною на планеті: хто є його основним конкурентом.

Ілон Маск - це перша і єдина особа на планеті, чий капітал перевищував 300 мільярдів доларів. Однак, статки цього провокаційного підприємця зазнають досить частої зміни.

Слід звернути увагу на інвестиції з розумом та мінімальним ризиком, зокрема на "нобелівські портфелі".

Ілон Маск втратив свою позицію найбагатшої особи у світі, однак він зміг швидко подолати цю втрату і повернутися на вершину рейтингу найбагатших людей.

За попередніми даними на 29 січня, Бернар Арно, французький магнат, який контролює конгломерат компаній LVMH, очолив список найбагатших людей у світі. Його статки оцінюються близько 208 мільярдів доларів. Ілон Маск наразі випав на друге місце зі своїми 204 мільярдами доларів.

На момент написання цього тексту, ситуація змінилася. Ілон Маск знову став найбагатшою людиною у світі, оскільки його капітал збільшився на 5,5 мільярда доларів і тепер становить 210,1 мільярда доларів. У той же час статки Бернара Арно оцінюються в 208,5 мільярда доларів. Француз заробив додатково ще 827 мільйонів доларів сьогодні.

Нагадаємо, що основним джерелом доходів для підприємців є акції їхніх компаній на фондовому ринку. Під час сьогоднішніх торгів цінні папери виробника електрокарів Tesla зростали на 4,19% на американській біржі, згідно з даними Yahoo!Finance. У той же час акції компанії LVMH подорожчали на 0,41% на Паризькій біржі, повідомляє Google Фінанси.