Компанія Nvidia випередила Apple, перейшовши важливий поріг.

  • 06.06.2024 10:45
  • 3 хвилини читання
Компанія Nvidia випередила Apple, перейшовши важливий поріг.

Під час торгів у середу, 5 червня, акції компанії Nvidia подорожчали вище 1223 доларів за одиницю, що стало рекордним показником на цей день. Швидке зростання цінних паперів відбувається на фоні компанії готується до дроблення своїх акцій, про що вона оголосила ще в березні 2024 року.

Цікавою є тенденція зростання ціни на нафту на фоні прогнозу наближення значних змін у США.

Як змінилася вартість акцій компанії Nvidia з початку року.

З початку 2024 року акції Nvidia подорожчали на понад 147%, тоді як у річному розрахунку цей показник склав майже 218%, повідомляє MarketWatch. Крім того, 22 травня, коли технологічний гігант оприлюднив свій останній прогноз щодо доходів, акції компанії зросли майже на 30%.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (event.data["datawrapper-height"] !== undefined) { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

Чому Nvidia стала другою за вартістю компанією в світі

Через поділ акцій американська компанія планує залучити більше малих інвесторів, яким поточна ціна є недосяжною. Поділ акцій відбудеться 7 червня. Також попит на високопродуктивні процесори від Nvidia перевищує пропозицію.

У зв'язку із стрімким зростанням вартості цінних паперів, Nvidia стала однією з трьох найдорожчих компаній, посівши друге місце. Раніше це місце належало Apple.

Усього три найкращі компанії наразі мають таку велику ринкову капіталізацію:

  1. Корпорація Майкрософт має капіталізацію у розмірі 3,15 трильйона доларів.
  2. Ринкова капіталізація компанії Nvidia складає 3,011 трильйони доларів.
  3. У той момент, коли ринкова капіталізація компанії Apple зупинилася на рівні 3,003 трильйона доларів.