Найбагатші люди світу найбільше бояться втратити своє статусу та матеріального благополуччя.

  • 23.05.2024 11:30
  • 2 хвилини читання
Найбагатші люди світу найбільше бояться втратити своє статусу та матеріального благополуччя.

Останні дані щодо страхів багатих людей у світі були опубліковані у щорічному звіті The Global Family Office Report. Дослідження було проведене швейцарським банком UBS.

Увага українців варта. Згідно з інформацією Міністерства фінансів, українці вклали в державу понад 1 трильйон гривень. Відкриті важливі деталі цього інвестування.

Нащо бояться найдбагатші люди світу

Загалом наймогутніші "родинні офіси" (підприємства, створені найбагатшими кланами світу для управління активами та багатством) найбільше переймаються великим геополітичним конфліктом. Таку відповідь дали 62% опитаних. На другому місці йдуть кліматичні зміни (49%) та боргова криза (48%). Йдеться про переймання у середньостроковій перспективі.

Основні зтурбованості найзаможніших людей у світі / Графічна інформація UBS

Найбільших страхів Європи та США

Слід відзначити, що в Європі ризик геополітичного конфлікту в наступних 5 роках є сильнішим фактором, ніж у інших регіонах світу. Цей страх поділяють 71% європейських респондентів. Проте схожу оцінку ризиків зафіксували в Японії та Південній Кореї.

Тоді як мільярдери у США найбільше стурбовані високими податками, 73% опитаних підтримують цю думку. Водночас вони визнають ризик глобального конфлікту протягом найближчого часу. Питання оподаткування також є найважливішим для родинних офісів Південно-Східної Азії.