"Наш наступний крок": керівник JPMorgan закликав Сполучені Штати не покидати Україну.

  • 09.04.2024 09:15
  • 2 хвилини читання
"Наш наступний крок": керівник JPMorgan закликав Сполучені Штати не покидати Україну.

На що закликав Даймон

Він нагадав аудиторії, що в складних часах для союзників США, країна своїми словами та діями заохочувала американський народ допомагати та захищати їх.

Також не забувайте про сімденну перемогу між рекордами: як дорівнялося золото за цей період.

Утримуватися від залишання поза боротьбою між автократією та демократією, диктатурою та свободою - це просто недопустимо для сучасної Америки. Україна - передова демократії. Якщо війна закінчиться невдало для України, це може призвести до поділу Pax Americana, що буде катастрофою для всього вільного світу, - сказав він.

Він підкреслив, що "боротьба України – це боротьба США", а перемога України гарантує перемогу America First.

Дуже важливо, щоб наші національні лідери пояснили американському народові, що саме стоїть на карті, і надали потужні аргументи - з відданістю, послідовністю та чіткістю - на користь нашої твердої відданості збереженню України стільки, скільки це знадобиться (а це може зайняти роки), - додав банкір.

На його думку, необхідна допомога для України має надійти без затримки. Особливо важливою вважається та частина коштів, яка фактично не потрапить до України, а залишиться у США і буде витрачена на закупівлю американської зброї та обладнання.

Наша підтримка приносить користь не лише Україні, але й американським виробникам. Вона сприяє відновленню нашого військово-промислового потенціалу для майбутніх поколінь, - зазначив Даймон.

За його висловами, поразка України є загрозою для існування Заходу та може мати наслідки, які можуть бути наступними:

  • розкол та ослаблення військових та економічних союзів.
  • Впадіння американської економіки.
  • Втрата долара статусу резервної валюти.