Несподівана зміна: чому Байден почав звертати увагу на криптовалютну індустрію.

  • 30.05.2024 13:45
  • 2 хвилини читання
Несподівана зміна: чому Байден почав звертати увагу на криптовалютну індустрію.

Повідомлено, що представники Байдена звертаються до учасників криптоіндустрії з проханням надати рекомендації щодо "криптоспільноти та політики".

Увагу вартий Приватбанк отримав рекордний прибуток у 2023 році та сплатив податки на десятки мільярдів.

Байден переглядає свою позицію стосовно криптовалютного сектору.

Джерела вказують, що помітили значні зміни в ставленні адміністрації Джо Байдена і його кампанії до сектору криптовалют. Йдеться про нову готовність розуміти цифрові активи та спільноту в цілому.

Крім цього, повідомляють, що у команді все більше усвідомлюють, що питання, пов'язані з криптовалютами, можуть вплинути на вибори у США. За інформацією осіб, які знають про цю ситуацію, передвиборча команда Байдена звернулася до кількох експертів з криптовалют. Зокрема, йдеться про певних представників галузі, яким Джо Байден раніше відмовляв.

Також повідомляють, що команда Джо Байдена почала співпрацю з експертами з цифрових активів незабаром після того, як криптозахисники виступили проти плану діючої адміністрації вето на скасування SAB 121. Цей крок критикують за те, що він може ускладнити фінансовим установам надавати послуги зі зберігання криптовалют.

Що має спільне з Трампом.

Інший чинник впливу - рішення Дональда Трампа почати приймати пожертви на свою передвиборчу кампанію у криптовалютах. Цю інформацію опублікували 22 травня на офіційному сайті колишнього президента США. Для фінансової підтримки Трампа можна використовувати різноманітні цифрові монети, такі як біткойн, стейблкойн, Ethereum, Dogecoin, Solana та інші.

Нагадаємо, що раніше Трамп висловлював гримаси на криптовалютні ринку. Наприклад, він заявив, що біткойн - це "афера проти долара США".