Новий історичний рекорд може бути встановлений біткоїном.

  • 06.06.2024 13:46
  • 2 хвилини читання
Новий історичний рекорд може бути встановлений біткоїном.

Фахівці від 10x Research відзначили, що після консолідації біткоїна (стабільні коливання ціни в певному діапазоні), на ринку криптовалют спостерігається значний підйом.

Компанія Nvidia випередила Apple, подолавши важливий рубіж, що варто звернути увагу.

Історичний рекорд біткоїну на порозі

Також передбачають, що найвідоміша криптовалюта у світі буде рости в ціні. Аналітики відзначили, що наприкінці травня біткоїн досяг поворотного пункту.

При цьому дрібні інвестори та трейдери не розуміють, що відбувається на ринку. Це може спричинити у них страх пропустити можливості (FOMO). У той же час в дослідженні 10x Research вони впевнені, що біткоїн у найближчому майбутньому досягне нових історичних піків.

Один з чинників впливу - це інфляція. Фахівці вказують на те, що наступні два місяці інфляція буде коливатися на поточному рівні, але незабаром буде зафіксоване її зниження. Згідно з їхнім прогнозом, якщо інфляція буде на рівні 3,3% або нижче, то біткойн досягне нового історичного максимуму. Нагадаємо, що в квітні інфляція в США знизилася до 3,4% на рік, за даними Trading Economics.

Курс криптовалюти Bitcoin та його попередній рекорд: що варто знати

Написання цього тексту, курс біткоїна коливається на рівні $71,164 за монету. Ринкова капіталізація цієї криптовалюти становить 1,4 трильйона доларів, за даними CoinMarketCap.

Точно на цю монету припадає трохи більше 53% крипторинку. Загалом, з початку 2024 року біткойн подорожчав на 69,43%, а в річному розрахунку цей показник збільшився на понад 168%, повідомляє MarketWatch.