Очікування щодо ОПЕК+ постали на тлі суперечки з сигналами з США: що відбувається на нафтовому ринку.

  • 28.05.2024 09:45
  • 2 хвилини читання
Очікування щодо ОПЕК+ постали на тлі суперечки з сигналами з США: що відбувається на нафтовому ринку.

Нафта - це один з найбільш важливих енергетичних ресурсів в сучасному світі. Існує кілька факторів, які впливають на ринок нафти. Один з найбільш важливих - це попит і пропозиція. Якщо попит на нафту росте, ціни на неї також зростають. Інші фактори, які впливають на ринок нафти, включають політичні конфлікти, природні катастрофи, рішення організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) щодо обсягів видобутку, а також технологічні інновації у галузі видобутку та переробки нафти. Враховуючи всі ці фактори, можна зробити аналіз ситуації на ринку нафти і зрозуміти, які напрямки можливого руху цін на цей важливий ресурс.

Під час торгів у вівторок, 28 травня, ситуація на ринку залишається стабільною. На зустрічі ОПЕК+, запланованій на 2 червня, ймовірно, буде ухвалено рішення про збереження обмежень на обсяги постачання нафти. Надії на високий попит на паливо у США компенсують певні облегшення щодо посилення монетарної політики Федерального резерву, за даними Reuters.

Згідно з інформацією від Bloomberg, поточні ціни на нафту зафіксувалися на цих рівнях:

  • Futures на нафту марки Брент коштують 83,12 долара за барель (+ 0,02%)
  • Ф'ючерси на нафту WTI укладаються по ціні 78,78 долара за барель (+1,36%).

Вартість нафти зазнала змін.

Ціни на липневі контракти на нафту Brent зросли на 17 центів, що становить 0,2% з початку торгів. Наразі ціна сировини складає 83,27 долара за барель.

Ціна сировини West Texas Intermediate зросла на 1,07 долара або 1,4% з моменту закриття торгів у п'ятницю, оскільки у США вихідні пройшли без угод. Американська нафта, що відома на ринку як WTI, коштує 78,79 долара за барель.

Торги у понеділок, 27 травня, обидві марки нафти зросли на понад 1% на приглушених торгах через державні свята у Великій Британії та США, оскільки очікується сильний попит на паливо через початок сезону відпусток та літнього сезону водіння у США.