Один з провідних фондових індексів у США встановив новий історичний максимум.

  • 17.05.2024 18:16
  • 1 хвилина читання
Один з провідних фондових індексів у США встановив новий історичний максимум.

На думку директора з інвестицій Comerica Wealth Management Джона Лінча, новий рекорд Індексу Dow Jones Industrial Average вже не є мрією, а став реальністю.

Лінч також зазначив, що це говорить про можливості створення капіталу, інновацій, збільшення доходів та економічної стійкості.

Новий рекорд на фондовому ринку США був встановлений сьогодні, коли індекс S&P 500 перевищив попередній максимум. Це сталося завдяки позитивним відомостям про економічне зростання країни та підвищенню прибутковості компаній. Інвестори відзначають цей досягнення як позитивний сигнал для майбутнього розвитку ринку.

Біржовий індекс Dow Jones Industrial Average вперше перевищив позначку у 40 тисяч пунктів. Важливим каталізатором подолання цієї історичної межі стало зростання вартості акцій Walmart. Цінні папери компанії подорожчали на 6%.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message",(function(event){ if(void 0!==event.data["datawrapper-height"]){ var iframes=document.querySelectorAll("iframe"); for(var index in event.data["datawrapper-height"]){ for(var i=0;i

Індекс також росте завдяки очікуванням зниження відсоткових ставок у США. Нагадаємо, що голова Федерального резерву недавно заявив, що ставки будуть утримувати на високому рівні через стійку інфляцію, але підвищення цього показника малоймовірне. Ще одним фактором впливу є ентузіазм щодо штучного інтелекту, що підживлює настрої інвесторів.

Слід відзначити, що на фондовій біржі у Нью-Йорку рекордний ріст зафіксував не тільки індекс Dow Jones Industrial Average, а й індекс S&P 500, який вперше в історії перевищив рівень у 5300 пунктів. Крім того, новий максимум нещодавно досяг і британський індекс FTSE 100. Основним стимулом стала заява про плани нафтової компанії Shell.