Основний конкурент біткоїна швидко наближається до свого історичного піку.

  • 11.03.2024 14:30
  • 2 хвилини читання
Основний конкурент біткоїна швидко наближається до свого історичного піку.

Важливий успадок легендарних інвесторів: які поради допоможуть накопичити капітал.

Ethereum досягнув важливого рівня ціни.

Вартість цифрової монети Ethereum достигла 4000 доларів за штуку. Ринкова капіталізація криптовалюти становить 486,5 мільярда доларів, згідно з даними CoinMarketCap. Нагадаємо, що попередній історичний рекорд Ethereum був досягнутий 10 листопада 2021 року, коли монета коштувала 4868 доларів.

Нагадаємо, що на початку березня на ринку криптовалют зафіксували рекордний з 2021 року рівень жадібності. Цей показник перетнув позначку у 90%.

Фактори, що впливають на вартість криптовалюти, включають попит і пропозицію на ринку, новини та події в криптосфері, регуляційне середовище, технічні характеристики блокчейну, а також поведінку та настрої трейдерів. Переміщення цих факторів може призвести до значних коливань у ціні криптовалют, що робить їх вкрай волатильними.

Слід відзначити, що за останніми 7 днями ціна Ethereum зросла на 15,32%. Одночасно обмежений обсяг монет на ринку та низка важливих подій в екосистемі Ethereum можуть підтримати подальше зростання ціни цієї другої за популярністю криптовалюти в світі. Про це повідомили аналітики CryptoQuant.

Представник компанії CoinShares висловив думку, що збільшення вартості Ethereum може бути пов'язане з можливим запуском біржових фондів (ETF) на Ethereum і наближеним оновленням Dencun.