Основний символ Dogecoin пішов у вічність: як змінився курс монети?

  • 24.05.2024 12:45
  • 1 хвилина читання
Основний символ Dogecoin пішов у вічність: як змінився курс монети?

Після стрімкого падіння до багатомісячних мінімумів, нафта завершує тиждень. Варта уваги.

Що ми знаємо про собаку, яка стала популярним мемом

У 2010 році фото собаки Кабосу стало вірусним у мережі завдяки публікації Ацуко Сато у Facebook. Жінка два роки тому забрала його з притулку для тварин. Ця фотографія стала популярною як мем Doge.

У грудні 2013 року два розробники створили криптовалюту Dogecoin, яка використовує образ цього песика як свій символ. Новини про смерть собаки вплинули на вартість монети Dogecoin, яка зросла на 3,90% до 0,1628 долара у п'ятницю, 24 травня.

!функція(){"використовуй строгий режим";вікно.addEventListener("повідомлення",(функція(а){якщо(не визначеноа.data["datawrapper-height"]){var е=document.querySelectorAll("iframe");для(т в a.data["datawrapper-height"])для(р=0;р<е.length;р++)якщо(е[р].contentWindow===а.source){var і=a.data["datawrapper-height"][т]+"px";е[р].style.height=і}}}))}();

У цілому з початку року токен подорожчав на 80,97%, за даними MarketWatch. Ціновий діапазон монети коливається від 0,1553 до 0,1702 долара за одиницю. Ринкова капіталізація цієї криптовалюти складає 23,51 мільярда доларів, повідомляє CoinMarketCap.