Першим серед британців, який легендарний музикант став мільярдером?

  • 19.05.2024 21:30
  • 1 хвилина читання
Першим серед британців, який легендарний музикант став мільярдером?

За останній рік капітал Маккартні зросло на 50 мільйонів фунтів. Цій зростанню сприяли гастролі та кавер від Бейонсе на його класичний трек "Blackbird", який він написав у 1968 році.

Відомий британський музикант став мільярдером.

Усього статки музикантів оцінили у 1 мільярд фунтів стерлінгів. Тому Пол Маккартні став першим британським музикантом, який досягнув такого статусу. Він займає 165 місце у рейтингу.

У списку лідерів також став промисловий магнат Гопі Хіндуджа з його сім'єю, які мають статки у розмірі 37,2 мільярда фунтів. Це найвищий результат за всю історію публікації рейтингу Sunday Times.

У рейтинг найбагатших британців увійшли 350 осіб та сімей, чиї загальні статки оцінили у 795,3 мільярда фунтів. Ця сума перевищує ВВП Польщі - важливий показник економічного розвитку країни.

Проте складач рейтингу Роберт Воттс зазначив, що цьогорічний список свідчить, що "бум мільярдерів у Великій Британії завершується". Зазначено, що багато підприємців зафіксували зменшення своїх капіталів, а деякі відомі супербагатії, які раніше переїхали, зараз покидають країну.