Після низького деяким багатомісячного мінімуму: як нафта завершує тиждень

  • 24.05.2024 10:15
  • 2 хвилини читання
Після низького деяким багатомісячного мінімуму: як нафта завершує тиждень

Динаміка на ринку нафти залежить від багатьох факторів. Один з найважливіших - це попит і пропозиція на ринку. Якщо попит на нафту перевищує її пропозицію, то ціни на неї зростають. Крім того, політичні конфлікти, природні катастрофи, економічні кризи та інші події також можуть впливати на ціни на нафту. Тому ринок нафти є дуже вразливим до зовнішніх впливів і може змінюватися дуже швидко.

У п'ятницю, 24 травня, ситуація на нафтовому ринку залишається стабільною. Попередньо на ринку спостерігалася дефляція сировини. Останні заяви представників центрального банку США щодо процентних ставок, на тлі стійкої інфляції, впливають на динаміку на ринку.

Цікаво, що Національний банк України планує обмеження переказів між картками. Що саме повинні очікувати громадяни України.

З іншого боку, звістки про зростання сезонного попиту на паливо стали підтримкою для цін на нафту, за даними Reuters.

Згідно з Bloomberg, поточні ціни на нафту зафіксувалися на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент у цей момент торгуються по ціні 80,97 долара за барель (- 0,48%)
  • Фьючерси на нафту марки WTI продаються за 76,50 долара за барель (-0,48%).

Вартість нафти зазнала змін на останній час.

Ціни на нафту Brent піднялися на 5 центів на початку торговельної сесії і становлять 81,41 долара за барель. Сировина West Texas Intermediate подорожчала на 2 центи і тепер коштує 76,89 долара за барель.

На торгах у четвер, 23 травня, обидві торгові марки завершилися із зниженням, фіксуючи багатомісячні мінімуми. Наприклад, нафта марки Brent впала в ціні до найнижчого рівня з лютого - 81,36 долара за барель. В той же час американська нафта обвалилася до найнижчого рівня за три місяці, до ціни в розмірі 76,87 долара за барель, повідомляє агентство Reuters.