Ринок очікує сигналів від Федерального резерву США: як змінилися позиції долара.

  • 21.05.2024 08:31
  • 1 хвилина читання
Ринок очікує сигналів від Федерального резерву США: як змінилися позиції долара.

Позиція долара зазнала змін.

На час написання цього матеріалу, Індекс долара США торгується на рівні 104,54, показуючи негативну тенденцію. Проте цей показник коливається від 104,54 до 104,70, як повідомляє Yahoo!Finance.

У понеділок, 20 травня, Індекс долара США залишався стабільним на ринку порівняно з іншими 6 валютами. Згідно з даними від Reuters, цей показник зупинився на рівні 104,62, після того як відійшов від мінімуму за останні 5 тижнів, який склав 104,07.

!функція(){"вживання строгого";вікно.addEventListener("повідомлення",(function(а){якщо(не визначено!==а.дані["datawrapper-height"]){var е=document.querySelectorAll("iframe");for(т в а.дані["datawrapper-height"])for(var р=0;р<е.length;р++)якщо(е[р].contentWindow===а.source){var і=а.дані["datawrapper-height"][т]+"px";е[р].style.height=і}}}))}();

Найбільші зміни індексу долара США за останні 12 місяців:

  • Індекс долара США досягнув найвищого значення на рівні 107,35.
  • За даними видання CNBC, цей показник зафіксував найнижчі значення протягом року на рівні 99,58.

Які чинники впливають на курс долара?

На ринок впливають очікування інвесторів щодо подальшої політики Федеральної резервної системи США після обережних коментарів представників центрального банку. При цьому останні дані про інфляцію показують, що її темпи сповільнюються.

В той же час у Федеральному резерві не готові заявити, що інфляція наближається до цілі у розмірі 2%. Деякі посадовці закликають продовжувати обережну політику.