У Росії були арештовані активи впливового німецького банку, який співпрацював з "Газпромом".

  • 19.05.2024 20:45
  • 2 хвилини читання
У Росії були арештовані активи впливового німецького банку, який співпрацював з "Газпромом".

Рішення про заборону виконання активів німецького банку ухвалив арбітражний суд Санкт-Петербурга. Це стосується майна, рахунків та акцій кредитора.

Активи німецького банку були арештовані в Росії.

Петербурзька компанія "РусХимАльянс", спільне підприємство, що на 50% належить російській корпорації "Газпром", подала позов проти німецького банку. У результаті "Дойче Банк" втратив право розпоряджатися своєю 100% часткою в статутному капіталі російської дочірньої компанії та ТОВ "Технологічний центр Дойче Банку".

Слід зазначити, що Deutsche Bank виступав як один з гарантів за контрактом "РусХимАльянсу", турецької компанії Renaissance Heavy Industries та німецької компанії Linde на будівництво заводу в Усть-Лузі для переробки газу.

Загальну суму активів, які були арештовані в Росії, оцінюють у 238,6 мільйона євро або 259 мільйонів доларів. Deutsche Bank повідомив, що вже виділив значні кошти на цю справу - близько 260 мільйонів євро.

Крім цього, у банку зазначили, що необхідно проаналізувати, як російські суди вирішать це питання, а також оцінити негайний вплив на операційну діяльність в Росії. Попередньо в цьому ж питанні суд у Росії вже прийняв рішення про арешт активів банку UniCredit.

Нагадаємо, що в кінці квітня суд заблокував усі рахунки JPMorgan у Росії. Це рішення стосується також рахунків дочірніх компаній банку. Позов проти американського кредитора подав державний ВТБ.