У Сполучених Штатах можуть заснувати ще одну фондову біржу.

  • 07.06.2024 11:30
  • 2 хвилини читання
У Сполучених Штатах можуть заснувати ще одну фондову біржу.

Штаб-квартиру Техаської фондової біржі хочуть розмістити у Далласі. На веб-сайті біржі зазначено, що вона буде цілковито електронною. Незабаром планують подати до Комісії з бірж та цінних паперів США необхідні документи для реєстрації.

У США планується створити нову фондову біржу.

Збір коштів для запуску Техаської фондової біржі (TXSE) вже наразі склав 120 мільйонів доларів, повідомив головний виконавчий директор біржі Джеймс Лі на LinkedIn. Представники компанії BlackRock наразі утримуються від коментарів щодо цієї ситуації.

Джеймс Лі також заявив, що Техаська фондова біржа планує провести перші торги у 2025 році, а перший лістинг – у 2026 році. Він додав, що TXSE буде акцентувати на тому, щоб розпочати співпрацю з компаніями, які шукають альтернативи через зростання витрат на дотримання нормативних вимог на NYSE і Nasdaq.

Новий фондовий ринок також ставить за мету надати компаніям з США та інших країн можливість доступу до американського ринку акційного капіталу і забезпечити платформу для торгівлі та розміщення публічних компаній.

Також відзначають, що старт фондового ринку в Техасі сприятиме розвитку регіону, де з'являться нові робочі місця в фінансовому секторі завдяки компаніям, таким як Goldman Sachs та Charles Schwab.