Український стартап Liki24.com вирушив на третій європейський ринок, вклавши 100 тисяч доларів.

  • 26.05.2024 14:15
  • 2 хвилини читання
Український стартап Liki24.com вирушив на третій європейський ринок, вклавши 100 тисяч доларів.

Підприємець заявив, що компанія успішно завершила тестовий період на німецькому ринку. За його словами, сервісом вже користуються тисячі осіб.

Шахраї виявились уважною і видали вам кредит: як вирішити цю ситуацію

Сервіс Liki24.com розширився на німецький ринок.

Антон Авринський повідомив, що компанія Liki24.com вклала 100 тисяч доларів у запуск проєкту на німецькому ринку, як повідомляє Forbes. Вони зазначили, що щонайменше 10 тисяч клієнтів вже хоча б раз замовляли медикаменти через сервіс Liki24.com.

Зараз український стартап оцінюють на суму до 50 мільйонів доларів. Приблизну оцінку компанії надав фонд F1V станом на середину 2023 року з урахуванням інших бізнесів групи: Lab24 і Nasnaga. Антон Авринський додав, що компанія Liki24.com вже успішно працює у трьох країнах Європейського Союзу.

  • У Німеччині;
  • У Румунії з 2021 року.
  • У 2022 році Італія.

Нагадаємо, що в другій половині травня 2024 року з'явилася інформація, що найбільший аптечний маркетплейс в Україні Tabletki.ua опинився під загрозою. На офіційному веб-сайті компанії з'явилось повідомлення, що влада може закрити їхню діяльність. Причина полягає в тому, що Уряд може заборонити продаж ліків через інтернет.