Валюта Мексики різко втрачає вартість, а російський рубль все ще "виграє" за волатильністю.

  • 05.06.2024 10:30
  • 3 хвилини читання
Валюта Мексики різко втрачає вартість, а російський рубль все ще "виграє" за волатильністю.

Мексиканський песо продовжує ослаблювати свої позиції на ринку. Подібну тенденцію спостерігають із початку цього тижня.

Самі великі парламентські вибори у світі в Індії завершилися, і зараз важливо побачити, як на них відреагує фондовий ринок.

Яким був курс валюти раніше?

Протягом останніх кількох тижнів мексиканська валюта різко змінила своє положення на ринку. Раніше мексиканський песо був однією з небагатьох валют розвиваючихся ринків, яка здорожчала відносно сильного долара у 2024 році, за даними Reuters.

Крім песо, на ринку також зафіксували втрати за такими індикаторами:

  • Основний фондовий індекс Мексики втратив 6,1% вартості.
  • Коли індекс MSCI втратив вартість на 8,8%.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", function(event){ if (event.data["datawrapper-height"]){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]){ for (var i = 0; i < iframes.length; i++){ if (iframes[i].contentWindow === event.source){ var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

Що стається з національною валютою Мексики?

Для кращого розуміння, у вівторок, 4 червня, курс песо знизився на 1,7%, а у понеділок – на 4%. А ще 3 червня курс песо впав до найнижчого рівня з листопада. Таким чином, національна валюта Мексики знову показує найгірші показники у світі.

Зокрема, песо має найвищу коливання серед 16 основних валют і друге місце за розміром серед усіх 31 основних валют, які відстежується у Bloomberg. Динаміка песо на ринку перевершує лише російський рубль.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message", (function(event){ if(void 0!==event.data["datawrapper-height"]){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for(var key in event.data["datawrapper-height"]){ for(var i=0; i

Згідно із звітом агентства Reuters, з початку 2024 року вартість мексиканського песо впала на понад 4%. Це стосується останніх змін на валютному ринку країни.