Воррен Баффет заявив про інвестицію на понад 7 мільярдів доларів.

  • 17.05.2024 14:32
  • 3 хвилини читання
Воррен Баффет заявив про інвестицію на понад 7 мільярдів доларів.

Крім цього, компанія Berkshire Hathaway не лише приховувала цю інформацію від громадськості з минулого року, але також вимагала від Комісії з цінних паперів та бірж США конфіденційного режиму.

Воррен Баффет відкрив одну з найбільших інвестицій за останні роки.

Компанія Воррена Баффета зробила ставку на страхову компанію Chubb, придбавши 26 мільйонів акцій. Цінні папери оцінені у 6,7 мільярда доларів. Після того, як Berkshire Hathaway оприлюднила звіт, акції компанії Chubb подорожчали на 8%.

На момент написання цього матеріалу, акції компанії Chubb торгуються на рівні 266,84 долара за штуку. Вони показують позитивну динаміку. Ринкова капіталізація становить 107,56 мільярда доларів, за даними MarketWatch.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== 'undefined') { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

Зміна підходу.

Інвестиції в компанію Chubb розкривають стратегію інвестування Berkshire Hathaway за останні місяці. Здається, вони збільшили свої інвестиції у фінансові компанії, такі як Ally Financial, American Express та Bank of America, в той же час скоротили свої участі у товарах споживчого призначення.

Зокрема, корпорація Berkshire Hathaway продала 10 мільйонів акцій Apple за перші три місяці року, але американський гігант залишається найбільшою інвестицією в її портфелі. Крім того, вони продали 80 мільйонів акцій компанії-виробника принтерів HP у четвертому кварталі 2023 року, зменшивши цю позицію на 78%.

Нехай нагадаємо, що Воррен Баффет заявив про свою відповідальність за інвестицію в Paramount, яка призвела до збитків в розмірі 1,5 мільярда доларів. На початку 2022 року його компанія утримувала в своєму портфелі 91 мільйон акцій медіаплатформи.