За інформацією ЗМІ, економіці США завдає збитків від 200 до 600 мільярдів доларів через шпигунів з Китаю.

  • 16.05.2024 15:30
  • 2 хвилини читання
За інформацією ЗМІ, економіці США завдає збитків від 200 до 600 мільярдів доларів через шпигунів з Китаю.

Зокрема, ФБР оголосило, що вони розпочинають нове розслідування, пов'язане з Китаєм, що 10 годин. Наразі розглядається понад 2000 справ, більшість з яких стосується економічного шпигунства. Цей показник за останні роки зрос на понад 1300%.

Закон про "іноземних агентів" у Грузії викликав "чорний день" на фондовій біржі для провідних компаній, що вимагає уваги.

Як Китай завдаває шкоди Сполученим Штатам

Також турбує той факт, що Китай використовує всенародний підхід до війни. Мова йде про традиційні і нетрадиційні політичні засоби в економічній, дипломатичній, військовій, розвідувальній та правоохоронній сферах.

Пекін надзвичайно активний у кіберпросторі. Китай використовує атаки та шпигунство, щоб тиснути на своїх противників і викрадати їхні дані. Лише економіка США в цілому втрачає від 200 до 600 мільярдів доларів щорічно через китайське шпигунство в галузі інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що у Білому домі вимагають від китайської криптоферми продати земельну ділянку поруч з американською військовою базою, де зберігають ядерну зброю. Президент США Джо Байден навіть заявив про загрозу для національної безпеки через діяльність цієї компанії.