Золото встановило новий історичний рекорд - його вартість перевищила всі попередні показники.

  • 20.05.2024 09:00
  • 3 хвилини читання
Золото встановило новий історичний рекорд - його вартість перевищила всі попередні показники.

Нагадаємо, що попередній історичний рекорд золота був встановлений у квітні 2024 року. Проте після цього дорогоцінний метал опинився під серйозним тиском.

"Ціна на золото досягла нового історичного максимуму".

На ринку зафіксовано зростання вартості золота на 1,4%. Таким чином, ціна дорогоцінного металу становить 2450,07 долара за унцію. Золото досягло нового історичного максимуму через те, що трейдери на останніх сесіях збільшили ставки вірність тому, що Федеральна резервна система США може знизити ставку вже у вересні.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== "undefined") { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

Минулого тижня американський долар втратив у вартості, а державні облігації подорожчали після публікації даних про інфляцію в США за квітень. Ціни в країні впали більше, ніж очікувалося, що підтримало ціну дорогоцінного металу, виміряну в доларах.

Ще одним чинником впливу є невизначеність ситуації в Ірані. Нагадаємо, що увага світу зараз зосереджена на катастрофі літака з президентом Ірану Ібрагімом Раїсі. Це призвело до зростання геополітичних ризиків на Близькому Сході. Експерт додав, що безумовно, існує недостатньо інформації для зроблення поспішних висновків про цю ситуацію.

У момент написання цього матеріалу, вартість золота коливається на рівні 2440 доларів за унцію. Метал показує позитивну динаміку на ринку, як свідчать дані Markets Insider. З початку 2024 року ціна золота збільшилася більше, ніж на 18%.