Акціонер, який вклав найбільшу суму грошей у компанію Tesla, висловлює сильну критику на адресу Ілона Маска.

  • 01.02.2024 10:45
  • 2 хвилини читання
Акціонер, який вклав найбільшу суму грошей у компанію Tesla, висловлює сильну критику на адресу Ілона Маска.

Лео Когуан, третій найбільший індивідуальний акціонер компанії Tesla, який вклав у неї більше грошей, ніж будь-хто інший у світі, почав критикувати Ілона Маска. Це варто зауважити навіть самому Маску.

Ілона Маска знову висловлюють незгоду

Однак, Когуан, який раніше вважав себе прихильником Ілона Маска та його наміру прискорити перехід до сталої енергетики, був розчарований послідовністю рішень голови Tesla. Поміж них було рішення продати акції Tesla на суму 40 мільярдів доларів, які Маск використав для придбання соціальної мережі Twitter (компанія була перейменована на Х).

Крім цього, акціонер хвилюється тим, що Ілон Маск контролює наглядову раду виробника електрокарів, членами якої є брат та друзі підприємця. Ще одна справа, яка турбує інвестора, - мільярдер якби не відчуває відповідальності перед акціонерами.

Водночас, акціонери Tesla постійно наголошують на необхідності більшого ступеня прозорості та відповідальності з боку компанії по відношенню до них. Проте влада Ілона Маска в компанії залишається необмеженою. Цікаво, що заявилося у січні, коли підприємець повідомив, що для подальшого розвитку компанії Tesla йому потрібно збільшити свою частку акцій. Мільярдер навіть розпочав знову критикувати Марка Цукерберга, який має визначальне право голосу в Meta за рахунок акцій подвійного класу.