Акції компанії видатного Воррена Баффета раптово втратили 99% вартості: що спричинило цей крах?

  • 04.06.2024 13:45
  • 2 хвилини читання
Акції компанії видатного Воррена Баффета раптово втратили 99% вартості: що спричинило цей крах?

Проблему на фондовій біржі вдалося вирішити приблизно через 45 хвилин. Однак цей інцидент не пройшов непоміченим.

Monobank подарував будинок 98-річній бабусі, яка самостійно вибралася з окупації. Перші знімки доставте увагу.

Чому сталася аварія на біржі в Нью-Йорку?

Проблеми на фондовій біржі у Нью-Йорку виникли небагато перед 9:45 ранку, коли Асоціація консолідованого стрічка оновлювала програмне забезпечення. Ця система використовується дочірньою компанією NYSE.

В Bloomberg було додано, що ситуація, яка виникла на Нью-Йоркській фондовій біржі, нагадує події січня 2023 року. Тоді співробітник резервного центру обробки даних Нью-Йоркської фондової біржі в Чикаго залишив систему резервного копіювання працювати з помилкою. Ця помилка викликала різкі цінові коливання під час відкриття ринку для акцій сотень компаній.

Які наслідки були невеликі?

По-перше, збій на Нью-Йоркській фондовій біржі не вплинув на цінні папери Nasdaq. В цілому на фондовому ринку США не було зафіксовано жодних наслідків. По-друге, через помилку на біржі спостерігалося різке падіння цін акцій деяких компаній.

Серед них, зокрема, компанія Berkshire Hathaway Воррена Баффета і корпорація NuScale Power Corp. Через це їхні акції можна було придбати зі знижкою на рівні 99%. Однак на біржі пообіцяли скасувати угоди, які було укладено під час збою.