Активістка шукає п'ятдесят осіб, які зможуть допомогти їй вирішити питання з її спадком, який оцінюється на понад двадцять мільйонів гривень. Вона це робить для того, щоб знайти відповідні рішення та розподілити спадок згідно з умовами.

  • 13.02.2024 20:30
  • 3 хвилини читання
Активістка шукає п'ятдесят осіб, які зможуть допомогти їй вирішити питання з її спадком, який оцінюється на понад двадцять мільйонів гривень. Вона це робить для того, щоб знайти відповідні рішення та розподілити спадок згідно з умовами.

У 2022 році активістку Марлен Енгельхорн здивувала спадкова виплата у розмірі 25 мільйонів євро від її бабусі. Однак, вона вирішила не самостійно розпоряджатись цими коштами, а залучити до цього процесу групу з 50 австрійських громадян.

Цікаво бути готовим до будь-яких ситуацій: як уже зараз забезпечити своє фінансове майбутнє на вигідних умовах.

Активістка бажає, щоб її спадком розпорядилися люди, яких вона не знає.

За словами активістки, вона була уповноважена та отримала фінансові ресурси без жодних зусиль зі свого боку. Крім того, Марлен Енгельхорн наголосила, що держава навіть не цікавиться сплатою податків з цього джерела доходу. З цією метою вона організувала громадську кампанію з метою розподілу 90% спадщини, про що й заявляла жінка ще до отримання грошових коштів.

Для зрозуміння, Австрія у 2008 році припинила збір податку на спадщину. За словами Марлен Енгельхорн, це дуже несправедливо. Раніше вона висловлювала думку, що багато людей щодня стикаються з труднощами, заробляючи на прожиття та сплачуючи податки з кожного заробленого євро. Активістка називає це політичним провалом і навесні 2022 року приєдналася до групи мільйонерів у Давосі, закликаючи до підвищення податків для заможних.

Як планують розподілити гроші

На початку січня жителі Австрії почали отримувати 10 тисяч запрошень від команди Марлен Енгельхорн. Ці запрошення були випадковими обраними для цих людей. Усі, хто хоче взяти участь в цій ініціативі, повинні зареєструватися онлайн або за допомогою телефону.

Загалом планується привернути 50 осіб віком від 16 років, які вирішать долю понад 20 мільйонів євро. З метою досягнення цієї мети, з березня по червень 2024 року вони будуть проводити зустрічі з науковцями та громадськими організаціями. У разі, якщо науковці та організації не зможуть досягти консенсусу щодо використання спадщини активістки, ці кошти будуть повернуті пані Енгельгорн.

Організатори пояснили, яким чином відбуватимуться зустрічі групи.

  • Безперешкодність;
  • Послуги з опіки над дітьми;
  • Забезпечення перекладу у випадку виникнення необхідності;
  • Включення вартості транспортування.
  • Учасники матимуть можливість отримати 1200 євро за кожні вихідні, під час яких вони прийматимуть участь у дискусіях.

За висловленням Марлен Енгельхорн, обговорення, згадані вище, є "служінням демократії", тому учасники повинні отримати відповідну компенсацію за це.