Американська сторона спричинила значний спад цін на ринку нафти.

  • 22.05.2024 09:01
  • 1 хвилина читання
Американська сторона спричинила значний спад цін на ринку нафти.

Основні чинники, які впливають на ринок нафти

На аукціонах у середу, 22 травня, ціни на нафту впали на понад 1%. У цілому еталонні марки нафти відображають від'ємну динаміку вже третій день поспіль. На ринок впливають очікування, що Федеральна резервна система США може утримати ставку на високому рівні тривалий час через стійку інфляцію. Це може вплинути на попит палива у США, які є лідером за цим показником, зазначено у даних Reuters.

Також варто зазначити, що Байден поставив китайській криптофермі ультиматум через ядерну зброю США.

Крім цього, зниження цін на ринку підтримали новини зі США про збільшення запасів пального та нафти на минулому тижні. Аналітики очікували такого результату. До того ж, обидві марки нафти завершили попередню торгову сесію зі значним падінням на близько 1%.

(function(){ "use strict"; window.addEventListener("message",function(event){ if (event.data["datawrapper-height"] !== undefined){ var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]){ for (var i=0; i

Згідно з інформацією від Bloomberg, ціни на нафту закінчили торговельну сесію на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту марки Brent торгуються за 81,73 долара за барель (-1,39%).
  • Фьючерси на нафту марки WTI продаються за 77,57 долара за барель, знижившись на 1,39%.

Ціна на нафту зазнала змін.

Ціна на нафту Brent знизилася на 1,03 долара або 1,2%, до рівня 81,15 долара за барель. У той же час ціна на сировину West Texas Intermediate впала на 1,25 долара або 1,6%, до 77,41 долара за барель.