Байден поставив ультиматум китайській криптофермі через ядерну зброю, що знаходиться в США.

  • 14.05.2024 09:01
  • 2 хвилини читання
Байден поставив ультиматум китайській криптофермі через ядерну зброю, що знаходиться в США.

У штаті Вайомінг компанія MineOne Partners розташовує свої об'єкти для роботи, хоча вони знаходяться поруч з військово-повітряною базою Уоррен, де розташовані американські ядерні балістичні ракети.

Білий дім висловив вимогу китайській криптофермі.

За останніми звітами, президент США Джозеф Байден вимагає, щоб компанія MineOne Partners поряд з військово-повітряною базою працювала протягом 120 днів. У Білому домі також вказано на ще два питання, що стосуються цієї компанії.

  • Основним власником групи з Британських Віргінських островів є китайські громадяни.
  • При цьому компанія не повідомила американському уряду про цю важливу угоду.

Джозеф Байден, президент США, визначив кілька потенційних загроз для своєї країни.

Також Джо Байден відзначив, що компанія MineOne використовує спеціалізоване обладнання для видобутку криптовалют, яке містить іноземні технології. Президент США зазначив, що це є загрозою для національної безпеки країни. Зокрема, у указі Байдена зазначено, що "спеціалізоване обладнання з іноземного виробництва може потенційно сприяти спостереженню та шпигунству".

Також у документі було зазначено, що наявність іноземних об'єктів нерухомості поруч зі стратегічною ракетною базою і ключовим елементом американської ядерної тріади може становити загрозу для національної безпеки США.