Байден висунув ультиматум китайській криптофермі через наявність ядерної зброї у США.

  • 14.05.2024 09:01
  • 2 хвилини читання
Байден висунув ультиматум китайській криптофермі через наявність ядерної зброї у США.

У штаті Вайомінг компанія MineOne Partners утримує свої сервіси для роботи. Однак цей об'єкт розташований поруч з військово-повітряною базою Уоррен, де розміщені американські ядерні балістичні ракети.

Адміністрація Білого дому заявила про необхідність китайської криптоферми.

За останніми звітами, президент США Джозеф Байден вимагає від компанії MineOne Partners забрати військово-повітряну базу протягом 120 днів. У Білому домі також зазначено ще дві аспекти, пов'язані з цією компанією:

  • Основним власником групи з Британських Віргінських островів є китайські громадяни.
  • У той же час компанія не сповістила американський уряд про цю важливу операцію.

Байден назвав кілька загроз для США.

Також Джо Байден зазначив, що компанія MineOne використовує спеціалізоване обладнання для майнінгу криптовалют, яке містить іноземні технології. Президент США підкреслив, що це становить загрозу для національної безпеки країни. В спеціальному указі Байден наголосив, що "застосування іноземного обладнання може призвести до шпигунства та витоку конфіденційної інформації".

Також у документі зазначено, що наявність нерухомості, що належить іноземцям, поруч із стратегічною ракетною базою і ключовим елементом американської ядерної тріади, може становити загрозу для національної безпеки США.