Біткоін пережив найбільше падіння за останній рік через біржу, яка існує вже 10 років.

  • 05.07.2024 13:45
  • 2 хвилини читання
Біткоін пережив найбільше падіння за останній рік через біржу, яка існує вже 10 років.

Протягом одного дня курс біткоїна впав на 8% і становив 53 523 долари за монету. Крім того, біткоїн зазнав найбільшого тижневого падіння за понад рік.

Падіння ціни біткоїна на ринку

Основною причиною коливання цін на ринку є старт кампанії щодо повернення біткоїнів кредиторам криптобіржі Mt. Gox, яка зазнала краху десять років тому. Цю компанію розглядають як можливого продавця, оскільки у 2014 році вартість монети становила лише сотні доларів.

Експерти також зауважують, що обурення було спричинене можливістю заміни кандидата від Демократичної партії Джо Байдена на когось менш сприйнятливого до криптовалют. Нагадаємо, що рейтинг Байдена знижується після його неудачної участі в дебатах з Дональдом Трампом.

Також слід звернути увагу на те, що ціна біткоїну знижується тоді, коли американські акції та світові фондові індекси досягають нових рекордів на ринку або намагаються досягти їхня. За словами співзасновника криптовалютної платформи Nexo, кореляція між біткоїном та провідними акціями послаблюється.

У цей момент курс біткоїна коливається на рівні 55 290 доларів за монету, а ринкова капіталізація криптовалюти становить 1,09 трильйона доларів, як повідомляє CoinMarketCap.