Біткойн зазнав найбільшого падіння протягом року через біржу, яка існує всього 10 років.

  • 05.07.2024 13:45
  • 2 хвилини читання
Біткойн зазнав найбільшого падіння протягом року через біржу, яка існує всього 10 років.

Протягом одного дня курс біткоїна впав на 8% до 53 523 доларів за монету. Крім того, біткоїн зазнав найбільшого тижневого падіння за понад рік.

Спад ціни біткоїна на ринку

Основною причиною цінових коливань на ринку є початок кампанії з повернення біткоїнів кредиторам криптобіржі Mt. Gox, яка зазнала краху десять років тому. Цю компанію розглядають як ймовірного продавця, оскільки у 2014 році вартість монети була всього кілька доларів.

Експерти також відзначають, що занепокоєння викликані можливістю заміни Джо Байдена від Демократичної партії як кандидата на посаду президента на менш підтримуваного криптовалютами. Нагадаємо, що рейтинг Байдена падає після неудачного виступу на дебатах з Дональдом Трампом.

Також потрібно звернути увагу на те, що ціна біткоїну знижується, коли американські акції та світові фондові індекси досягають нових рекордів на ринку або наближаються до них. За словами співзасновника криптовалютної платформи Nexo, кореляція між біткоїном та основними акціями стає слабшою.

У момент написання цього матеріалу, курс біткоїна коливається на рівні 55 290 доларів за монету. Ринкова капіталізація криптовалюти складає 1,09 трильйона доларів, за даними CoinMarketCap.