Біткоїн може досягти рекордної ціни до 2030 року: Роберт Кійосакі вразив прогнозом

  • 15.04.2024 13:31
  • 2 хвилини читання
Біткоїн може досягти рекордної ціни до 2030 року: Роберт Кійосакі вразив прогнозом

Прогноз від Роберта Кійосакі полягає в тому, що він рекомендує інвестувати у нерухомість та акції, оскільки це є найбільш прибутковими інвестиціями на сьогоднішній день. Він також закликає людей бути готовими до фінансових змін та шукати нові можливості для збагачення.

Роберт Кійосакі опублікував у своєму аккаунті X (раніше Twitter), що біткоїн буде зростати. Тому, можлива ціна, до якої може сягнути найпопулярніша криптовалюта у світі, становить рекордних 2,3 мільйона доларів.

Також читайте: Основний конкурент біткойна - яка динаміка у Ethereum та як на цьому заробити.

Кійосакі погодився з передбаченням інвесторки Кеті Вуд стосовно криптовалюти. Вона впевнена, що біткоїн досягне такої ціни.

Чи я вірю їй? Так, Кеті Вуд дуже розумна. Я довіряю її думці. Але вона може помилитися, і що з того? Головне питання: у що ви вірите? Що, якщо вона права? Що, якщо вона помиляється? А головне: скільки у вас біткоїнів? Якщо вона права, я хотів би купити більше. Якщо вона помиляється, я буду радий нулю, — написав Роберт Кійосакі.

За словами підприємця, більшість людей не мають цифрового багатства, навіть якщо Кеті Вуд права.

Навчальний заклад - єдине місце на планеті, де "розумні" люди - це ті, хто ніколи не роблять помилок. У реальному світі найбагатші й найщасливіші люди роблять помилки й навчаються на них, - додає він.

Аналітики ARK Invest висловлюють думку.

Цікаво, що ще в лютому аналітики ARK Invest прогнозували, що ціна біткоїна може досягти 2,3 мільйона доларів. Цей прогноз був опублікований у щорічному звіті.

У січні поточного року Кеті Вуд, керівниця та директорка відділу інвестицій в компанії Ark Invest, передбачила, що ціна цифрового золота підніметься до 1,5 мільйона доларів.