Біткоїн може поставити новий історичний рекорд

  • 06.06.2024 13:46
  • 2 хвилини читання
Біткоїн може поставити новий історичний рекорд

Спеціалісти з дослідницької компанії 10x Research відзначили, що після стабілізації курсу біткоїна на ринку криптовалют спостерігається значний ріст активності.

Компанія Nvidia випередила Apple, перейшовши важливий рубіж, що вартий уваги.

Біткоїн наближається до нового історичного рекорду.

Також передбачають, що найвідоміша криптовалюта в світі буде зростати в ціні. Аналітики відмітили, що наприкінці травня біткоін пережив поворотний момент.

Водночас малими інвесторами та трейдерами не розуміють, що відбувається на ринку. Це може викликати у них страх пропустити можливість - FOMO. Проте, аналітики від 10x Research впевнені, що біткоїн в найближчому майбутньому досягне нових історичних піків.

Один з факторів впливу - це інфляція. Експерти вказують, що наступні два місяці інфляція буде коливатися на поточному рівні, але невдовзі зафіксують її зниження. Згідно з їхнім прогнозом, якщо інфляція буде на рівні 3,3% або нижче, то біткойн досягне нового історичного максимуму. Нагадаємо, що у квітні інфляція в США опустилася до 3,4% річних, за даними Trading Economics.

Курс біткоїна та попередній рекорд: що важливо знати

У момент написання цього матеріалу, ціна біткоїна коливається навколо 71 164 доларів за монету. Ринкова капіталізація цієї криптовалюти становить 1,4 трильйона доларів, за даними CoinMarketCap.

Точно на цю монету припадає трохи більше 53% всього крипторинку. Загалом з початку 2024 року біткойн підвищився в ціні на 69,43%, а за рік цей показник збільшився на понад 168%, повідомляє MarketWatch.