Близнюки-мільярдери приєдналися до підтримки Дональда Трампа, перерахувавши біткоїни на його кампанію.

  • 25.06.2024 10:46
  • 2 хвилини читання
Близнюки-мільярдери приєдналися до підтримки Дональда Трампа, перерахувавши біткоїни на його кампанію.

Кемерон і Тайлер Вінклвосси, засновники криптовалютної біржі Gemini та багаті мільярдери, вирішили пожертвувати мільйони доларів на кампанію Дональда Трампа. Вони здійснили цю пожертву у криптовалюті біткойн.

Потрімало увагу Гострі зміни на ринку нафти: як змінилися ціни на Brent та WTI

Трамп отримав 2 мільйони доларів у біткоїнах на свою передвиборчу кампанію.

Кожен з братів Вінклвоссів передав у фонд Дональда Трампа по 15,47 біткоїна. Іншими словами, вони пожертвували кампанії американського політика загалом на 2 мільйони доларів.

Крім цього, Тайлер Вінклвосс заявив у соціальній мережі X (раніше Twitter), що він підтримає кандидатуру Дональда Трампа на президентських виборах, запланованих на листопад 2024 року. Відомий бізнесмен також висловив думку, що адміністрація Байдена "заявила війну криптовалютам", що, за його словами, заважає інноваціям, платникам податків та американській економіці.

Виступи Трампа щодо криптовалют

У весна 2024 року Дональд Трамп заявив, що він не буде ведення боротьбу проти біткоїна, якщо він виграє на виборах президента США. Він додав, що "дуже багато людей користуються" цією криптовалютою.

Цікаво, що у травні Дональд Трамп оголосив, що можна буде фінансово підтримати його передвиборчу кампанію за допомогою криптовалюти. Прихильники кандидата матимуть можливість вибрати одну з численних цифрових монет.

Однак лише кілька років тому Трамп відверто виступав проти криптовалют. Він називав біткоін "шахрайством проти долара США" і був розчарований тим, що цифрова валюта конкурує з американським доларом.