Бути готовим до будь-чого: як вже зараз піклуватися про своє фінансове майбутнє з вигодою для себе.

  • 12.02.2024 18:46
  • 7 хвилин читання
Бути готовим до будь-чого: як вже зараз піклуватися про своє фінансове майбутнє з вигодою для себе.

Читайте також Від кави до кока-коли: як заробити капітал завдяки улюбленим напоям. Завдяки улюбленим напоям, таким як кава та кока-кола, можна заробити значну суму грошей.

Індивідуальний фінансовий план та заборгованості

Спочатку варто розібратися з власним бюджетом: зрозуміти основні види витрат, джерела надходжень (суми, періоди часу), наявність накопичень. Іншими словами, необхідно ретельно проаналізувати всі аспекти, що допоможе зрозуміти поточне фінансове становище і зробити перші кроки в подальшому плануванні.

Також слід розуміти, чи є у вас будь-які заборгованості. Якщо так, то дуже важливо створити план для позбавлення всіх заборгованостей. Якщо це значна сума або є кілька заборгованостей, то краще розбити їх на частини і визначити їх пріоритетність. Головне - мати чіткий план, але розуміти, що можливо доведеться його коригувати (і це нормально) і систематично працювати над погашенням заборгованостей.

Створюйте нові фінансові звички.

Усе знайоме висловлювання: "Гроші кохають порядок/рахунок". Це є однією з визнаних життєвих істин, яка, однак, виявляється дуже корисною на практиці. Одночасно кожна людина має свої фінансові "обряди", які приводять до зайвих витрат. Тут не йдеться про основні потреби, непередбачувані ситуації або життєво важливі запити.

Швидше розглянемо випадки, коли людина автоматично витрачає кошти без реальної потреби. Наприклад, щодня пити чотири чашки кави - це не найрозумніше фінансове рішення. Так само, оплата послуг і додатків, якими користуються дуже рідко. На перший погляд, це можуть бути незначні суми, але в результаті вони можуть значно вплинути на наш бюджет.

Нові фінансові мети та можливості. Зображення надане Unsplash.

Тому важливо приділити увагу своїм фінансовим звичкам і виявити ті, які "витягують" гроші з гаманця. Оскільки в сучасному світі існує безліч додатків та технік, які можуть допомогти знайти найбільш ефективний і зручний спосіб саме для вас.

Дбайте про своє майбутнє

Безпека в автомобілях під час аварій залежить від наявності подушки безпеки, яка часто рятує життя та здоров'я людей. Аналогічну роль відіграє фінансова подушка безпеки, яку варто враховувати заздалегідь. Формування такого резерву можна почати з невеликих сум і поступово збільшувати його звичку. Наприклад, щомісяця можна знаходити можливість збільшувати резерв.

Для фінансового резерву підійде як банківський рахунок, так і готівка. Тут все залежить від того, що людині зручніше. Крім того, рекомендується відразу після отримання доходу відкладати певну суму в "скарбничку". Це допоможе підготуватися до майбутніх викликів і впевненіше впоратися з ними.

Нові фінансові мети та можливості / Зображення Unsplash

Набуття нових знань - це шлях до отримання нових коштів.

Але всі вищезгадані етапи допоможуть правильно формувати бюджет і ефективно розпоряджатися власними коштами. Проте, для досягнення нового фінансового рівня потрібно щось більше. В першу чергу йдеться про нові знання та навички, які допоможуть збільшити фінансові надходження.

У зв'язку з фінансами можна розглянути кілька варіантів. Наприклад, ніколи не зайшов би в зашморг на книги про різні фінансові аспекти, які рекомендують фахівці або відомі та успішні особистості. Але як правило, із поліпшенням фінансового стану асоціюють інвестиції та трейдинг.

На щастя, сьогодні існує багато онлайн-курсів, які допомагають зрозуміти цю тему і пізнати, як саме працюють біржі, а також дізнатися про особливості різних фінансових інструментів. Один з найважливіших курсів цієї галузі - це марафон "Сучасна торгова стратегія 999", який пропонують досвідчені професіонали з Ladies Invest Club.

Тому під час марафону "Сучасна торгова стратегія 999" ви зможете вивчити основи трейдингу, отримати ефективні стратегії для ринку, навчитися управляти ризиками і відкривати та успішно закривати угоди. Крім можливості заробляти з будь-якої точки світу, марафон від Ladies Invest Club допоможе вам знайомитися з справжніми професіоналами і дізнаватися більше про фінансовий світ.

Ганна Збишко є авторкою марафону і експерткою у цій галузі з дворічним досвідом у сфері інвестицій і трейдингу. Як приклад, протягом 2022 року вона змогла досягти особистого результату на біржі +350%.

Нові фінансові цілі та можливості описані на фото українською мовою жіночим інвестиційним клубом.

Як отримати доступ до марафону з вигодою

Авторка марафону піклувалася про те, щоб якомога більше людей, які бажають приділити свій час фінансам, мали можливість отримувати нові знання та навички. Тому Ladies Invest Club пропонує не лише кілька тарифів, але і знижки.

Зокрема, учасники вебінару, який відбудеться 15 лютого, матимуть можливість отримати знижку 20% на марафон "Сучасна торгова стратегія 999". За цих умов, вартість курсу становитиме:

  • Основний тариф становить 178 доларів.
  • Оптимальна ціна пакета послуг - 355 доларів.
  • VIP-пакет коштує 622 долари.

Нові фінансові мети та можливості / Фото Леді Інвест Клубу

Під час вебінару будуть обговорюватися наступні теми:

Як створити капітал?

Яке мислення спрямоване на збільшення прибутку;

3. Що перешкоджає досягненню бажаного результату;

4. Як досягти фінансових цілей за допомогою трейдингу.

Записатися на вебінар можна за таким посиланням. Фінанси – це невід'ємна частина життя кожної людини. Тому краще не витрачати час і покласти на майбутнє вже зараз. Особливо, якщо є можливість зробити це на вигідних умовах з допомогою професіоналів.