Бути готовим до будь-чого: як вже зараз піклуватися про своє фінансове майбутнє за вигідних умов.

  • 12.02.2024 18:47
  • 8 хвилин читання
Бути готовим до будь-чого: як вже зараз піклуватися про своє фінансове майбутнє за вигідних умов.

Читайте також: Від кави до кока-коли: як заробити капітал, присвятивши свій час улюбленим напоям.

Споживання та заборгованості по особистому бюджету

Спочатку варто розібратися з власним бюджетом: зрозуміти основні статті витрат, джерела надходжень (суми, періоди), наявність накопичень. Іншими словами, необхідно провести детальний аналіз всього цього, оскільки це допоможе зрозуміти поточне фінансове становище та прийняти перші рішення щодо майбутніх дій.

Також важливо усвідомити, чи існують у вас будь-які заборгованості. Якщо так, то вельми важливо визначити план щодо позбавлення себе від усіх боргових зобов'язань. Якщо це значна сума грошей або ви маєте кілька боргів, то краще розбити їх на окремі частини та визначити їх пріоритетність. Головна ідея полягає в наявності чіткого плану, але розумінні, що, можливо, його доведеться коригувати (і це нормально), а також систематично працювати над погашенням боргу чи боргів.

Створюйте нові фінансові звички

Всім відомо поговорку: "Гроші люблять порядок/рахунок". Це така визнана життєва істина, яка, однак, може бути корисною звичкою на практиці. Але кожна людина має свої фінансові "ритуали", що призводять до непотрібних витрат. Тут мова не йде про основні потреби, непередбачувані ситуації або життєво важливі запити.

Швидше розглянемо ситуації, коли людина безрозсудно витрачає гроші, навіть коли немає реальної потреби. Наприклад, випивати 4 чашки кави на день - це не найкраще фінансове рішення. Також до таких ситуацій належить оплата за послуги і застосунки, які використовуються дуже рідко. З одного боку, ці витрати незначні, але в кінцевому підсумку вони можуть заподіяти значну шкоду бюджету.

Нові фінансові цілі та можливості. Фото взято з Unsplash.

Саме тому варто звернути увагу на свої фінансові звички та виявити ті, які "витягують" гроші з гаманця. Тим паче, у сучасному світі існує безліч застосунків та технік, які допоможуть знайти найбільш ефективний та зручний варіант саме для вас.

Подумайте про те, що буде в майбутньому.

Під час аварій у автомобілях подушка безпеки дуже часто є невід'ємним засобом, що буквально рятують життя та здоров'я людей. Так само важливу роль відіграє фінансова подушка безпеки, як про яку краще позаботитися заздалегідь. Створення такого виду резерву можливо почати з невеликої суми та поступово розширювати її при наявності можливостей. Кожен місяць можна збільшувати цей резерв, адаптуючись до вашого фінансового стану.

Для створення фінансової резервної подушки можна використовувати як банківський рахунок, так і готівку. Вибір залежить від особистих уподобань людини. Крім того, краще відкладати певну суму до запасних коштів відразу після отримання доходу. Таким чином, можна дійсно підготуватися до майбутніх труднощів та впевненіше з ними справлятися.

Нові фінансові мети та перспективи / Фото Unsplash

Набуття нових знань - це ключ до отримання нових фінансових ресурсів

Проте всі раніше згадані етапи допоможуть правильно формувати бюджет та ефективно розпоряджатися власними коштами. Але для досягнення нового фінансового рівня потрібно щось більше. По-перше, це стосується нових знань та навичок, які допоможуть збільшити фінансові надходження.

У контексті грошових питань можна розглянути декілька варіантів. Наприклад, не зайвою буде звернути увагу на книги, що описують різні фінансові аспекти та надають поради фахівців або відомих та успішних осіб. Проте найчастіше під покращенням фінансового стану розуміють інвестиції та торгівлю.

На щастя, на сьогоднішній день існує велика кількість онлайн курсів, які допомагають зрозуміти цю тему та ознайомитися з тим, як працюють біржі, а також дізнатися про особливості різних фінансових інструментів. Один з таких курсів - марафон "Сучасна торгова стратегія 999", який відбувається під керівництвом досвідчених професіоналів з Ladies Invest Club.

Отже, під час проведення марафону "Сучасна торгова стратегія 999" будуть детально розглянуті основи трейдингу. Учасники матимуть змогу засвоїти ефективні стратегії для торгівлі на ринку, навчитися ефективно управляти ризиками, а також відкривати та успішно закривати угоди. Окрім можливості заробляти з будь-якої точки світу, участь у марафоні, організованому Ladies Invest Club, допоможе познайомитися з справжніми професіоналами та отримати більше інформації про світ фінансів.

Ганна Збишко, авторка марафону та експертка з даної теми, має дворічний досвід в галузі інвестицій та трейдингу. Одним із прикладів розкриття її професійних здібностей є особистий результат за 2022 рік, де її дохід на біржі становив +350%.

Нові фінансові цілі та можливості надаються шансом для розвитку / Фото Ladies Invest Club

Як отримати вигідний доступ до марафону?

Авторка марафону піклується про те, щоб якомога більше людей, які бажають приділяти увагу своїм фінансам, мали можливість здобути нові знання та навички. Тому Ladies Invest Club пропонує не тільки кілька варіантів тарифів, але й знижки.

Зокрема, учасники запланованого на 15 лютого вебінару матимуть можливість отримати знижку у розмірі 20% на марафон "Сучасна торгова стратегія 999". За такими умовами, вартість курсу складатиме:

  • Стандартний тариф – 178 доларів;
  • Оптимальна вартість тарифу становить 355 доларів.
  • VIP-тариф коштує 622 долари.

Нові фінансові мети та можливості / Фото Клубу Інвестицій для Жінок

Під час вебінару будуть обговорюватися наступні питання:

Як створити капітал;

Яке мислення зосереджене на збільшенні доходу;

3. Що перешкоджає досягненню результату;

4. Як досягти фінансових цілей завдяки трейдингу.

Зареєструйтесь на вебінар за цим посиланням. Фінанси – невід'ємна складова частина життя кожної людини. Тому краще не витрачати час і позаботитися про своє майбутнє вже зараз. Особливо, якщо є можливість зробити це на вигідних умовах з допомогою професіоналів.