Ціна долара знову знижується, тим часом його конкуренти отримують перемоги: що відбувається на валютному ринку.

  • 07.03.2024 05:46
  • 2 хвилини читання
Ціна долара знову знижується, тим часом його конкуренти отримують перемоги: що відбувається на валютному ринку.

Головні трансформації на валютному ринку

Під час торгів у четвер індекс долара США зазнав перших втрат і опустився до найнижчого рівня за останній місяць в порівнянні з японською єною. У попередній торговий день цей показник впав до мінімуму проти євро, повідомляє CNBC.

Також слід звернути увагу на те, що мідь встановлює нові рекорди: чому варто звернути увагу на "нафту нового покоління".

У цей момент індекс долара США коливається на рівні 103,24, показуючи зниження на 0,12%, за даними Yahoo!Finance. Діапазон коливання цього показника становить від 103,22 до 103,35.

Найбільші зміни Індексу долара США за останній рік:

  • Індекс долара США досягнув свого максимального значення на рівні 107,35.
  • За даними видання CNBC, цей показник виявився найнижчим за останній рік на рівні 99,58.

На ринку відбувається рух долара США.

Загалом позиція долара США послабшала після виступу голови Федерального резерву перед американським Конгресом. Джером Павелл висловив думку, що прогрес у боротьбі з інфляцією залишається невизначеним, тому регулятор планує знизити ключову ставку пізніше цього року. По-друге, інвестори налаштовані на насичений подіями тиждень.

У результаті вартість євро у парі з доларом збільшилася на 0,28%, досягнувши найкращого показника на ринку з 2 лютого. Проте заява Павелла розчарувала трейдерів, які сподівалися, що у першій половині 2024 року центробанк утримається від зниження ставки, повідомляє CNBC.

Натиск на долар на ринку продовжується із початку торгів у четвер, 7 березня. Американська валюта втрачає свою силу, оскільки трейдери дивляться на можливе зниження процентних ставок у США цього року, навіть після деяких несподіваних зростань інфляції, за даними CNBC.