Ціна на нафту надалі зростає через високий курс долара та чергові події на Близькому Сході, які впливають на її вартість.

  • 08.02.2024 10:16
  • 2 хвилини читання
Ціна на нафту надалі зростає через високий курс долара та чергові події на Близькому Сході, які впливають на її вартість.

Як змінилися ціни на нафту?

З початку торгів у четвер, 9 лютого, ціна на нафту зросла. Зокрема, ціна на нафту під маркою Brent збільшилась на 35 центів або 0,4%. Ф'ючерси на нафту торгуються на рівні 79,56 долара за барель. Також, ціна на нафту бренду West Texas Intermediate зросла на 31 цент або 0,4%, до 74,17 долара за барель.

Подробиці тут: як збагатіти на улюблених напоях, від кави до кока-коли.

За інформацією від Bloomberg, ціни на нафту коливаються на таких рівнях:

  • Ціна на нафту марки Brent на ф'ючерсних ринках становить 79,46 долара за барель, що є наростаючим (+ 0,32%).
  • На ринку контрактів на нафту марки WTI зафіксовано ціну у розмірі 74,03 долара за барель, що є зростанням на 0,23%.

Основні трансформації на нафтовому ринку

Ціна на нафту почала зростати після відхилення Ізраїлем пропозиції Хамас щодо припинення вогню. Ситуація на Близькому Сході складна і вже з жовтня 2023 року має напругу на ринку нафти. Нагадаємо, що саме в той час сталася атака на Ізраїль. У той же час, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що є можливість для переговорів. Цю інформацію передає Reuters.

Ще одним чинником, який підтримує ціни, є послаблення долара США. Тому нафта стає дешевшою для трейдерів, що мають іншу валюту. Додамо, що один з досвідчених фахівців Волл-стріт вважає, що ера американської валюти наближається до кінця.