Ціна на нафту падає, але залишається близькою до максимуму - на які чинники реагує ринок

  • 19.06.2024 10:45
  • 2 хвилини читання
Ціна на нафту падає, але залишається близькою до максимуму - на які чинники реагує ринок

Вартість нафти зазнала змін.

У середу, 19 червня, під час торгів ціна на нафту марки Brent знизилася на 36 центів. Чорне золото продається за 84,99 долара за барель.

Також варто зазначити, що Росія порушила важливі зобов'язання перед ОПЕК+.

Також нафта West Texas Intermediate подешевшала на 43 центи. Американська нафта торгується на рівні 81,14 долара за барель, повідомляє Reuters.

Згідно з даними Bloomberg, поточні ціни на нафту зафіксувалися на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються за 85,23 долара за барель (- 0,12%)
  • Угоди на нафту марки WTI продаються за ціною 81,44 долара за барель (-0,16%).

Фактори, які впливають на ринок нафти, включають в себе геополітичні конфлікти, попит та пропозицію, макроекономічні зміни, природні катастрофи та політику державних органів.

У середу ціни на нафту залишаються взагалі стабільними, але відображають від'ємну динаміку. Проте вартість сировини залишається практично на найвищому рівні за останні сім тижнів.

Справа в тому, що ринок хвилювався щодо наростання конфліктів та страхувався щодо попиту після неочікуваного збільшення запасів сирої нафти в США.

Додамо, що у попередній торговій сесії обидві марки нафти відкрилися з ростом більше, ніж на 1 долар. Цей ріст був спричинений успішною атакою українських дронів, яка спричинила пожежу на нафтовому терміналі у великому російському порту.