Ціна на нафту значно знизилася: що спричинило цей спад?

  • 22.04.2024 11:03
  • 2 хвилини читання
Ціна на нафту значно знизилася: що спричинило цей спад?

Протягом тижня відбулись зміни на ринку нафти.

У понеділок, 22 квітня, ціна на нафту марки Брент становила 86,08 долара за барель. Це на 1,21 долара або 1,4% менше порівняно з попереднім торговим днем.

Приділіть увагу: придбали валюту, але змінили своє рішення. Як діяти тепер і на що розраховувати?

Травневі угоди на нафту WTI впали в ціні на 97 центів або 1,2% до 82,17 долара за барель. Червневі ф'ючерси на американську нафту, які зазвичай активніше торгуються, знизились у ціні на 1,23 долара до 80,99 долара за барель.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", (function(event) { if (event.data["datawrapper-height"] !== undefined) { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } })) })();

За даними Bloomberg, ціни на нафту закінчили торговельну сесію на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються по ціні 86,70 долара за барель (-0,68%).
  • Фьючерси на нафту марки WTI продаються за 82,81 долара за барель (- 0,40%).

Чим зависить ціна нафти?

Тиждень для нафти розпочався із помітним зниженням цін. Середній показник цін на еталонні бренди нафти впав більш ніж на 1%. Основною причиною цього стало те, що ринок звернув увагу на фундаментальні фактори, оскільки Ізраїль і Іран знизили ризик військової ескалації між собою.

Нещодавно, 13 квітня, Іран здійснив небачену атаку на Ізраїль, повідомляє Reuters. У відповідь на це Ізраїль також наніс удар по іранській землі.