Ціни на нафту впали значно через новини із США: що відбувається на ринку.

  • 27.03.2024 09:45
  • 2 хвилини читання
Ціни на нафту впали значно через новини із США: що відбувається на ринку.

Яка ціна на нафту?

У середу, 27 березня, травневі ф'ючерси на нафту Brent торгуються на рівні 85,42 долара за барель. Ціна сировини знизилася на 83 центи або 1% з початку торгів. Також можна зазначити, що на ринку активніше торгують нафтовими контрактами на червень, які подешевшали на 79 центів або 0,9%, до 84,84 долара за барель.

Цікавої інформації від центробанків до долара та нафти: які прогнози роблять експерти на другий квартал 2024 року.

Натомість нафта з США під назвою WTI втратила 78 центів, або 1%, до 80,84 долара за барель згідно з інформацією від Reuters.

Згідно з даними Bloomberg, поточні ціни на нафту коливаються на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються за 85,53 долара за барель зі зниженням на 0,83%
  • Фьючерси на нафту WTI продаються за 80,87 долара за барель, що на 0,92% нижче.

Чому нафта знижує свою ціну

Нафта відреагувала на падіння після новин про стрімке зростання запасів сирої нафти у США. Резерви збільшилися на понад 9 мільйонів барелів за тиждень, що завершився 22 березня 2024 року. Крім того, є усі підстави вважати, що головні виробники сировини (ОПЕК+) не збираються змінювати свою видобувну політику. Вони планують провести наступне засідання на наступному тижні, повідомляє Reuters.

Нагадаємо, що раніше цього місяця члени ОПЕК+ ухвалили рішення про подовження кампанії з скорочення видобутку сировини. Зокрема, російський уряд видалив наказ компаніям про зменшення обсягів видобутку нафти у другому кварталі.