Ціни на нафту знижуються: що відбувається в нафтовій промисловості в даний момент.

  • 10.07.2024 14:45
  • 2 хвилини читання
Ціни на нафту знижуються: що відбувається в нафтовій промисловості в даний момент.

Чому спостерігається зниження цін на нафту

Вартість еталонних марок нафти знизилася. Згідно з думкою трейдерів, це сталося через проходження урагану "Беріл" у понеділок.

Також варто зазначити, що в Європейському Союзі було прийнято рішення продовжити безкоштовний роумінг для українців на ще один рік.

У результаті цього деякі нафтопереробні заводи припинили свою роботу. Зараз вони знову починають працювати. Крім того, зупинився рух по Х'юстонському судноплавному каналу.

Також значний вплив на нафтовий ринок справило ймовірне зменшення попиту, а також неофіційна інформація про запаси нафти у США.

На скільки знизились ціни

На лондонській біржі ICE Futures ціна вересневих ф'ючерсів на нафту сорту Брент впала на 0,32% або 0,27 долара, до 84,39 долара за барель. Вівторкове значення ціни склало 84,66 долара за барель, що є на 1,3% нижче, ніж попереднє. Це найнижче значення з 17 червня.

На Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) ціни на ф'ючерси на нафту WTI на серпень під час електронних торгів зменшились на 0,25%, що становить 0,2 долара. У цей момент ці контракти торгувались по 81,21 долара за барель. Під час попередніх торгів ціни на ці контракти впали на 1,1%, коли вони коштували 81,41 долара за барель.