Ціни на нафту знову підвищуються: чому акцент на подіях на Близькому Сході

  • 07.05.2024 10:45
  • 2 хвилини читання
Ціни на нафту знову підвищуються: чому акцент на подіях на Близькому Сході

Ціни на нафту зазнали змін.

У вівторок, 7 травня, ціна на нафту марки Брент зросла на 21 цент або 0,3%. Ціна цього еталонного бренду становить 83,54 долара за барель.

Центральний банк країни з Азії зацікавлений в закупівлі тонн золота: колишній президент країни насміявся над імперською логікою Путіна.

У той же час нафта WTI продається за 78,49 долара за барель. Ф'ючерси на американську нафту подорожчали лише на 1 цент, за даними Reuters.

За даними Bloomberg, поточні ціни на нафту коливаються на наступних рівнях:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються за 83,25 долара за барель зі зниженням на 0,10%.
  • На ринку угод нафти марки WTI ціна на барель складає 78,43 долара і знизилася на 0,06%.

Які чинники впливають на ринок нафти?

У вівторок ціна на нафту підвищилася після атаки Ізраїлю на місто Рафах в Секторі Гази, на кордоні з Єгиптом. З цього приводу переговори про припинення вогню наразі зупинилися.

У понеділок представники терористичної організації ХАМАС згодилися на пропозицію про тимчасове припинення вогню від посередників, проте Ізраїль заявив, що умови не відповідають його вимогам, і завдав атаку на Рафах, плануючи продовжити переговори про угоду.

Торговий стратег з IG заявив, що зростання цін на нафту на початку торговельного дня у вівторок свідчить про певні труднощі в переговорах про припинення вогню між Ізраїлем і ХАМАС. За словами експерта, це змушує учасників ринку розглядати геополітичну напруженість як таку, яка потенційно може тривати довше.