Ціни на нафту знову змінили напрямок руху, оскільки інвестори перейшли до нового режиму.

  • 28.03.2024 10:02
  • 2 хвилини читання
Ціни на нафту знову змінили напрямок руху, оскільки інвестори перейшли до нового режиму.

Яка ціна нафти на ринку?

У четвер, 28 березня, ціна на нафту Brent склала 86,49 долара за барель. Порівняно з попереднім днем, ціна піднялася на 40 центів або 0,5%. Ці дані стосуються травневих контрактів на нафту. Що стосується червневих контрактів, то їх ціна також зросла на 36 центів або 0,4%, до 85,77 долара за барель.

До уваги варте: від прогнозів центральних банків до курсу долара та ціни на нафту. Що очікують експерти на другий квартал 2024 року?

Ціна американської нафти під брендом WTI збільшилася на 44 центи або 0,5% до 81,75 долара за барель за даними Reuters. Ця інформація стосується ф'ючерсів на травень.

За даними Bloomberg, актуальні ціни на нафту коливаються на наступних рівнях:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються по ціні 86,43 долара за барель (+ 0,39%)
  • Фьючерси на нафту марки WTI укладаються за ціною 81,71 долара за барель (+ 0,44%).

Ціна на нафту знову почала зростати.

Нафта знову подорожчала на ринку через те, що інвестори переглянули останні дані про резерви сирої нафти у США і повернулися до закупівель. Недавно була оприлюднена новина про несподіване зростання запасів сирої нафти в першій економіці світу. Проте на ринку є думка, що у червні Федеральна резервна система США та Європейський центральний банк почнуть знижувати ставки. Це може підтримати попит на нафту, зауважує Reuters.

Крім цього, малоймовірно, що ОПЕК+ хоча б трохи змінить поточну політику стосовно обсягів видобування сировини до проведення зустрічі у червні. Зараз немає жодних ознак, що нафтовий картель планує внести якісь нововведення.