Ціни на нафту знову зростають на ринку через вплив різних факторів.

  • 26.06.2024 10:00
  • 2 хвилини читання
Ціни на нафту знову зростають на ринку через вплив різних факторів.

Вартість нафти зазнала змін.

У середу, 26 червня, ціна на нафту марки Брент зросла на 7 центів і становить 85,08 долара за барель. У попередній день ціна нафти знизилася на 1,2%.

Також слід зауважити, що Росія порушила важливі зобов'язання перед ОПЕК+.

У той час як нафта West Texas Intermediate зростила на 23 центи або на 0,3%. Американська нафта торгується на рівні 81,06 долара за барель, повідомляє Reuters. За результатами попередньої торговельної сесії WTI втратила в ціні 1%.

За даними Bloomberg, поточні ціни на нафту зафіксувалися на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються за 85,23 долара за барель, що є зростанням на 0,26%.
  • Фьючерси на нафту марки WTI продаються за 81,17 долара за барель (зростання на 0,42%).

За даними MarketWatch, з січня 2024 року ціна на нафту марки Brent зросла майже на 9,59%, тоді як американська нафта WTI за той самий період подорожчала на 13,74%.

На ринок нафти впливають багато факторів. Серед них можна виділити політичні конфлікти, стан економіки країн-виробників, погода, технічні проблеми нафтовидобувних підприємств, попит і пропозиція на ринку та інші. Всі ці чинники можуть призвести до коливань цін на нафту на світовому ринку.

У середу ціни на нафту залишились стабільними та трималися близько пікового рівня протягом майже двох місяців. Це було спричинено прогнозами щодо можливого скорочення запасів у третьому кварталі, а також ризиками, пов'язаними із конфліктом на Близькому Сході.

Керівник групи, що займається енергетичним сектором у DBS Bank, зауважив, що наразі ринок ще не дуже звертає увагу на проблеми з попитом, але очікується скорочення запасів у піковий сезон попиту третього кварталу.

Нагадаємо, що фахівці пояснили, скільки нафти залишилося у надрах Землі. Зокрема, вони розповіли, які обсяги сировини будуть доступні для видобування у майбутньому.