Ціни на нафту зростають, але очікується різке зниження на ринку: що відбувається з цінами?

  • 03.05.2024 10:03
  • 2 хвилини читання
Ціни на нафту зростають, але очікується різке зниження на ринку: що відбувається з цінами?

Ціни на нафту зазнали змін.

3 травня 2024 року, в п'ятницю, ціна на нафту марки Brent становить 83,98 долара за барель. Це на 31 цент дорожче, або на 0,4% більше порівняно з попереднім торговим днем.

Центральний банк країни в Азії активно набирає тони золота: колишній президент країни насміявся над імперською логікою Путіна.

Ціна на нафту WTI збільшилася на 26 центів або 0,3% і становить 79,21 долара за барель, відповідно до інформації від Reuters.

Згідно з інформацією від Bloomberg, ціни нафти закінчили торговельну сесію на наступних рівнях:

  • Нафтові ф'ючерси марки Брент торгуються за 83,95 долара за барель (+0,33%)
  • Фьючерси на нафту марки WTI торгуються на рівні 79,23 долара за барель, що відповідає зростанню на 0,35%.

, коли ціни нафти падають? Нещодавно ціни нафти стрімко спадають через падіння попиту на нефтепродукти внаслідок карантинних обмежень через пандемію. У зв'язку з цим, ринок нафти зазнає великих змін, а багато країн, які залежать від експорту нафти, втрачають значні прибутки.

Нафта показує позитивну динаміку на ринку, проте очікується серйозний тижневий спад, який буде найважчим за останні три місяці. Це пов'язано з невизначеністю щодо попиту нафти і високими процентними ставками, що спричинили розпродаж. Однак існує обмежена надія на те, що організація ОПЕК+ продовжить обмеження видобутку нафти.