Чому економіка США зупинила "доларових ведмедів"?

  • 05.03.2024 13:46
  • 2 хвилини читання
Чому економіка США зупинила "доларових ведмедів"?

Позиція долара утримується сильнішою, ніж прогнозували, через першу економіку світу - США. Деякі інвестори робили ставку на те, що американська валюта може почати знижуватися під тиском можливого зниження процентних ставок, які поки не відбулися.

Також рекомендуємо ознайомитися зі спадщиною легендарних інвесторів: які поради допоможуть набрати капітал.

Майбутнє долара США

В цілому з початку 2024 року індекс долара США, який вказує на курс долара у порівнянні з кошиком з шести інших валют, зрос на 2,4%. Крім того, чисті ставки на долар на фьючерсних ринках у січні перевищили позитивний рівень вперше з кінця листопада.

У цьому тижні на долар очікують нові перевірки, оскільки інвестори готуються до виступу голови Федеральної резервної системи США перед американськими законодавцями. Йому потрібно буде звітувати у середу та четвер. Крім того, до кінця тижня планується оприлюднення нових даних про ринок зайнятості в США, що також впливає на валютний ринок.

При цьому міцна позиція долара США є не дуже вигідною для американських транснаціональних корпорацій. Основна причина полягає в тому, що конвертація їхніх закордонних прибутків в долари стає дорожчою, що ускладнює їм конкуренцію на міжнародних ринках. За останніми даними, близько четвертої частини компаній зі списку S&P 500 отримують понад 50% доходів за межами США.