Динаміка на ринку нафти була різко змінена завдяки еталонним брендам.

  • 11.06.2024 09:30
  • 3 хвилини читання
Динаміка на ринку нафти була різко змінена завдяки еталонним брендам.

Яка ціна нафти за барель?

У вівторок, 11 червня, під час торгів нафта Brent знову подешевшала на 13 центів або 0,16%. Її вартість становить 81,50 доларів за барель.

Британський банк зацікавився Корпоративним клієнтам надав доступ до цифрового юаня.

Ф'ючерси на нафту West Texas Intermediate втратили в ціні 7 центів або 0,04%. Американська нафта торгується на рівні 77,67 долара за барель, повідомляє Reuters.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== "undefined") { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

За даними Bloomberg, поточні ціни на нафту зафіксовані на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту сорту Brent торгуються за ціною 79,90 долара за барель (+ 0,35%)
  • Фьючерси на нафту марки WTI торгуються на рівні 75,77 долара за барель (+ 0,32%).

Фактори, які впливають на ринок нафти, включають геополітичні конфлікти, попит і пропозицію, курс валют, рівень виробництва нафти, добування та транспортування нафти, географічне розташування нафтових родовищ, а також вплив природних катаклізмів на видобуток нафти.

Нафта знову подешевшала на ринку через очікування інвесторів на важливі дані з двох найбільших економік світу - США та Китаю. Вони також очікують результатів засідання Федеральної резервної системи США, щоб краще зрозуміти ситуацію з інфляцією і її вплив на попит на паливо.

Попередня торгова сесія завершилася зі зростанням цін на нафту приблизно на 3%, досягнувши максимуму за тиждень. Це сталося через очікування, що літній сезон відпусток сприятиме збільшенню попиту на пальне. Деякі аналітики вважають, що це може бути лише короткотривалий ефект, оскільки є можливість підвищення процентних ставок.

Нагадаємо, що ймовірність зниження ставки в вересні після опублікування звіту про ринок праці скоротилася до 50,8% з попередніх близько 70%, зафіксованих у четвер.