Директора одного з банків Сполучених Штатів Америки обвинувачують у привласненні 47 мільйонів доларів для придбання криптовалюти.

  • 10.02.2024 07:00
  • 2 хвилини читання
Директора одного з банків Сполучених Штатів Америки обвинувачують у привласненні 47 мільйонів доларів для придбання криптовалюти.

Розкрито злочинця.

Хейнс, який раніше обіймав керівні посади в Асоціації банкірів Канзасу, підтримував концепцію громадських банків і навіть декілька разів виступав перед Конгресом, наголошуючи на їх великій важливості.

Також ознайомтесь з рішенням китайського банку Chouzhou Commercial Bank стосовно росіян

Кримінальне звинувачення, яке було пред'явлено прокурорами у федеральному суді Вічіта, містить обмежену кількість деталей. Однак, у ньому міститься показання 59-річного місцевого підприємця, фермера та клієнта банку Браяна Мітчелла, який є одним з учасників розкриття справи Хейнса.

За словами Мітчелла, Хейнс повідомив йому, що він мав співробітника, який йому допомагав інвестувати у криптовалюту. Але виникла проблема з банківськими переказами і, за його словами, було необхідно вкласти більше грошей. Мітчелл запитав, чи ці гроші походять з банку, на що Хейнс запевнив, що ні, — описує цю історію Bloomberg.

Десятки мільйонів українців

За даними правоохоронних органів, Хейнс, скориставшись своїм посадовим становищем, здійснив більше десятка фінансових операцій з рахунків банку протягом періоду з травня по липень 2023 року.

В кінці кінців, Хейнс ухопився грошима за допомогою принаймні 11 банківських переказів з травня по липень, як стверджує уряд США.