До керівника одного з банків США пред'явлено звинувачення у розтраті 47 мільйонів доларів на придбання криптовалюти.

  • 10.02.2024 07:00
  • 2 хвилини читання
До керівника одного з банків США пред'явлено звинувачення у розтраті 47 мільйонів доларів на придбання криптовалюти.

Виявлено злочинця.

Хейнс, який раніше обіймав керівні посади в Асоціації банкірів Канзасу, був прихильником громадських банків і навіть декілька разів виступав перед Конгресом щодо їх важливості.

Також дивіться, яке рішення прийняв китайський банк Chouzhou Commercial Bank щодо російських клієнтів.

Кримінальне звинувачення, яке було пред'явлено прокурорами у федеральному суді Вічіта, має недостатньо деталей. Проте в ньому міститься свідчення 59-річного місцевого підприємця, фермера та клієнта банку Браяна Мітчелла, який є одним з осіб, виявлених у справі Хейнса.

За Мітчеллом, Хейнс повідомив йому, що у нього є партнер, який допомагає йому інвестувати в криптовалюту. Однак виникла проблема з банківськими переказами, і, за словами Хейнса, було необхідно вкласти більше грошей. Мітчелл запитав, чи це стосується грошей банку, на що Хейнс запевнив, що ні, — повідомляє Bloomberg.

Десятки мільйонів - цифра, яка означає кількість, що складається з десяти мільйонів одиниць.

За даними правоохоронних органів, Хейнс, використовуючи свою посаду, намагався здійснити понад десять операцій з рахунків банку з травня по липень 2023 року.

Врешті-решт, Хейнс незаконно здобув гроші шляхом проведення принаймні 11 банківських переказів з травня по липень, як заявляє уряд США.