Дочка одного з провідних банків Китаю закінчує всі взаємовідносини з кредиторами в Росії.

  • 24.06.2024 10:46
  • 2 хвилини читання
Дочка одного з провідних банків Китаю закінчує всі взаємовідносини з кредиторами в Росії.

Російський відділ Bank of China припиняє всі операції з банками в Росії з 24 червня 2024 року, повідомляють російські ЗМІ.

Також слід зауважити, що Федеральна резервна система США впливає на нафтовий ринок: які наслідки цього для цін?

Дочірнє підприємство "Банк Китаю" припиняє співпрацю з банками, які опинилися під санкціями в Росії.

Єдина дочірня структура Банку Китаю в Росії припиняє проведення платежів у юанях, які надходять від російських кредиторів з санкційного списку США. Варто зазначити, що всі відділи всіх китайських банків, що оперують в Росії, призупинили розрахунки у доларах та євро після оголошення нових санкцій Сполучених Штатів 12 червня. У той же час співпраця з кредитними установами, які не потрапили під американські санкції, продовжується.

Додамо, що Московська фондова біржа оголосила про початок примусової конвертації долара та євро в рублі після втрати можливості проводити операції з доларом та євро.

Діяльність Банку Китаю в Росії

На ринку в Росії дочірня компанія Банку Китаю посідає друге місце за розміром активів серед "дочок" китайських банків. На кінець першого кварталу 2024 року її активи оцінили у 6,7 мільярда доларів.

Кажуть, що в останній час все більше платежів здійснюються через небанківських платіжних агентів. Це призводить до меншої прозорості транзакцій, оскільки уникаються уваги регуляторів.